.

.

RM (05) nadir antik sikke-28 antik Roma paraları KOPYA PARALARı toptan

RM (05) nadir antik sikke-28 antik Roma paraları KOPYA PARALARı toptan

₺ 1.82
₺ 2.56
-29 %

Mal
Tuva'dasın müsait

 Ülke romaYıl-82DeğerMetalGümüş kaplama bakırAğırlık 3.89gÇapı 21mmKargo : Biz 10 gün içinde sizin için sevkiyat yapacak veya sipariş sonra ealier.
Standart nakliye oranı (web sayfamıza bakın)
Uygun nakliye yolunu seçme hakkınız var, öğeleri seçiminize göre göndereceğiz. Ücretsiz nakliye için, biz genellikle çin Post Air Mail ve e Packet tarafından sevkiyat destek. Siparişinizin miktarı belirli bir miktara ulaşırsa, bunları EMS, DHL veya diğer nakliye yöntemleri gibi herhangi bir ücretsiz gönderim ile size gönderebiliriz. Lütfen size hızlı ve güvenli ulaşım sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza güvenin.
 Biz özelleştirilmiş paralar sağlayabilir, herhangi bir ihtiyaç bizimle irtibata geçebilirsiniz. Teslim süresi gerçek varış zamanına göre. Sizin okuyabilir şablon için taşımacılık şekli ilk referans için. (eğer ürünleri değil gelmesi sizin beklenen süresi. Serbestçe lütfen bize ulaşın, teşekkür ederim)Alırken onları lütfen onaylayın parsel hangi iyi durumda veya alırken onları. Edebilirsiniz reddediyorum işareti if edin, hasarlı. Satış sonrası servis :
Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız.
If gerçekten do memnun değil ile items. Lütfen bize ulaşın 7 gün içinde. Biz elimizden gelenin en çözmek için.
Öğeler için herhangi bir öneriniz veya isteğiniz varsa, lütfen bize bildirin . daha iyisini yapmama izin verin. Öğelerden memnunsanız, lütfen bize 5 yıldız geribildirim verin. çok teşekkür ederim. Bizden ürün satın aldığınızda lütfen yukarıdaki kabul edin.Mutlu bir alışveriş diliyorum!Tür dikkate alır. -Bing Bing ı ı ı ı ı ı ı I ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı ı 

Detaylı özellikler

tema:
vatanseverlik
teknik:
sepetçilik
malzeme:
Bakır
yıl:
1880-1899
stil:
American Style
bölgesel Özelliği:
Avrupa

Birindeki katılımlar