.

.

1 güverte yeni sıcak satış sihirli Poker Stripper işaretli hüner iskambil kartları marka Svengali konik

1 güverte yeni sıcak satış sihirli Poker Stripper işaretli hüner iskambil kartları marka Svengali konik

₺ 1.86
₺ 2.21
-16 %

Mal
Tuva'dasın müsait

 Yeni 1 güverte sihirli Stripper işaretli hüner iskambil kartları marka Svengali konik sihirli PokerGörüldüğü TV büyücü superb performansları bu? Ayrıca bu var ...
Performans sonuçları : poker masaya yayılır böylece seyirci raslantı hatırlıyorum anlamına gelir bir renk kartı, daha sonra tüm kartları koymak sadece tek yıkama doğru arka poker oynarken bu kart incite olur, daha sonra raslantı yıkama marka sihirli da tahmin kart ilk birkaç ... Ve kartları kitleye kontrol edilebilir! ~! ~ ~ Izleyiciler isteğe bağlı olarak bir poker her yerde rastgele kart içine, büyücü, hızlı bir şekilde bulmak, güverte bu aynı zamanda bir fonksiyonu renk ani gelen tüm poker poker yardımcısı puan olduğunu dışarı bu bir toplam 38 çeşit poker oyunları oynanır, Talimatları ile! ~ ~ Çok klasik!

Sihirli çözünürlüklü :
Sihirli doğaçlama için olduğunu özünde bir performans sanatı, sanat mucizeler. Bu dayalı bilimsel ilkeleri, kullanımı yüksek entelektüel performans sanatı özel sahne, akıllıca entegre görsel iletişim, psikoloji, kimya, matematik, optik ve fiziksel bilim, bilim ve diğer performansları farklı bilimsel alanlar. Yakalamak insanlar meraklı psikolojik bilgi özellikleri, her türlü oluşturma incredible, kaprisleri illusion, olarak elde gerçek sanatsal etkisi.
Sihirli erken olarak 2000 yıl önce veya hatta daha önce vardı ortaya çıktı çin Han hanedanı, "akrobatik" in yıl Tang ve Song hanedanları için, sihirli gösterisi olarak bir özellikle iyi gelişmiş becerileri. De yayılmaya başladı ve etkilemez geliştirme etrafında dünya sihirli. "Sihirli" önce kelime çin'e tanıtıldı, "olarak bilinen sihirli."
 
Büyücü büyücü doktrin uymak zorundadır : , doktrin [sihirli] üç ilkelerine dayanmaktadır Dayton Sashi derinleşti, aşağıdaki gibi :
1. saygı adam.
2. vicdanlı uygulama.
3. hiçbir uygulama olmadan önce yetenekli performansları.
4. profesörü sihirli maliyet olmadan değildir.
5. Do açık sihirli sırları.
6. ön sihirli gösterisi sonuçları söylemek değildir.

Detaylı özellikler

Marka Adı:
Panghuhu88
malzeme:
Kâğıt
Tipi:
kart
Yaş Aralığı:
büyüklerin
Is Instructions Included:
Hayır
Model Numarası:
magic trick
Performans Formu:
Close- up Magic
cinsiyet:
Üniseks
Özellikler:
acemi,Do Kolay
uyarı:
no
boyut:
One Size

Birindeki katılımlar