.

.

Balmumu Isıtıcı Elektrikli ağda ısıtıcı Pot Isıtıcı Parafin Makinesi Vücut El Ayak koltukaltı Epilasyon Ev Salon Spa Erime ağda ısıtıcı

Balmumu Isıtıcı Elektrikli ağda ısıtıcı Pot Isıtıcı Parafin Makinesi Vücut El Ayak koltukaltı Epilasyon Ev Salon Spa Erime ağda ısıtıcı

₺ 13.80
₺ 19.71
-30 %

Mal
Tuva'dasın müsait


Sıcak ağda ısıtıcı Elektrikli Balmumu Pot Isıtıcı Parafin Makinesi Vücut El Ayak koltukaltı Epilasyon Ev Salon Spa Parafin Erime ağda ısıtıcı ısıtıcı
Paket İçeriği :
1x ağda ısıtıcı
1x İngilizce Manuel
Teknik Özellikler :
Modeli : Pro-wax100
Hacim : 500 ml
Fiş Türleri : AB 220 V/ABD 110 V
Frekans : 50/60 Hz
Güç : 100 W
Ayarlanabilir Sıcaklık : Maksimum 240 °F
Renk : Siyah
Malzeme : Plastik
Boyutu : 18*15 cm/7.1*5.9"
Alüminyum pot : 10.5 cm * 6.5 cm/4.1*2.6"
Prensibi fonksiyonlar : Hızlı ısı epilasyon balmumu, parafin balmumu
Özellikleri ve Faydaları :
? Hızlı eriyik : Profesyonel ve Hızlı Balmumu Isıtıcı, Dairesel ısıtma elemanı için hızlı, hatta balmumu meltdown, sadece 10 dakika eriyik sert balmumu fasulye, bu balmumu set evde kendi üzerinde yapılabilir. Zaman kazanmak ve para on salon.
? Nemli Cilt tutmak, Taze ve Ihale Israrla : balmumu uygular onun peeling ve temizlik özellikleri büyük ölçüde, yapma gevşek cilt regain onun küme. Epilasyon kökünden ve yavaş saç büyüme, yeniden yetiştirilen saç yumuşak ve ince, tüysüz olmak zevk sürdü için 3-6 hafta.
? Rahat ve Güvenli : Yüksek verimli ağda sistemi ile önceden sıcaklık kontrolü,, ağda ısıtıcı donatıyor geniş bir aralığı için 70 gelen sıcaklık 100 Santigrat. bu çalışma duracaktır sıcaklık 100 santigrat, ve tekrar çalışmaya başlayacak zaman sıcaklık altında 70 santigrat.
? Vücut birden parçaları için uygun : yaygın Vücut birden parçaları Için kullanılan tüm parçaları üzerinde epilasyon için Uygun vücut, yüz, bıyık, sakal, kaşları, koltukaltı, bikini bölgesi, kollar, bacaklar.
? Kolay kullanım : kadar sıcaklığını test için uygun bir sıcaklık soğutmalı hemşirelik önce kullanın, yayılmış bir katman erimiş mum ile bir cilt üzerinde sopa yönünde saç büyüme, gerekmez epilasyon kağıt, ağrısız ve anti-alerjik.
Kullanım talimatı :
1. temizlik cilt, Peeling.
2. ısı balmumu bir erime sıcaklık, sonra balmumu erimiş, bir spatula ile balmumu yaymak saç büyüme yönü boyunca cilt üzerinde.
3. sonra 15-20 dakika, hissediyorum balmumu sıcaklık kaybolur zaman balmumu elimden, saç büyüme yönüne karşı hızlı, cilt kremi ile kaplı.
4. dökün bazı Su konteyner içine ısıtma çözünmüş uzak balmumu.
5. kullanım makyaj çıkarıcı kazıyıcı ve kağıt havlu dışarı iç balmumu pot kurtulmak için herhangi bir kalıntı.
Uyarı :
1.

Detaylı özellikler

Marka Adı:
luckyfine
Emtia Kalite Belgelendirme:
3C
Model Numarası:
Wax Warmer Electric Wax Pot Heater
boyut:
EU 220V / US 110V
gerilim:
EU 220V / US 110V
ağırlık:
0.72kg
tip:
parafin ısıtıcı
Fiş Tipi:
EU 220V / US 110V
unctions:
Quickly heat hair removal wax, paraffin wax
Volume:
500ml
Model:
Pro-wax 100

Birindeki katılımlar