.

.

2017 YENI Dikiş Makinesi Kapitone Yürüyüş Kılavuz Bile Ayaklar Ayak Ayağı Yeni Varış

2017 YENI Dikiş Makinesi Kapitone Yürüyüş Kılavuz Bile Ayaklar Ayak Ayağı Yeni Varış

₺ 5.97

Mal
Tuva'dasın müsait

  Bu Öğeyi Isterseniz, Lütfen Eklemek " İstek Listesi ", Bizim Mağaza Isterseniz, Lütfen Eklemek " mağaza Listesi ". Biz Büyük Sipariş Büyük Indirim Sağlamak, Herhangi Bir Sorunuz Varsa, Lütfen Bize Ulaşın çok Teşekkür Ederim!!! " kardeşler markasının kapı kazanır dikiş makinesi sol ve sağ bağlı ayağı kılavuzu bar, 7 MM beyaz kol vardır, ve 5 MM no .kullanır : çok katmanlı kumaş arasındaki sürgülü önlemek için. basınç besleme dişler ve iğne ayak üzerinde kurulu diş göndermek için birlikte çalışmak için bir sağlamak için pürüzsüz besleme, çok katmanlı kumaş önlemek için alt kumaş dikiş tamamlandı kısa bölüm bir sorun. dikiş yüzey izleri daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. ters zaman dikiş ve dikiş kumaş özellikle buruşuk olabilir.özellikler : senkron ayağı göndermek yardımcı olmak için bez daha kararlı. kumaş bez üzerine yerleştirilir, ve kumaş katlamak gerekli değildir, kadife, deri, veya keten.Honlama Kılavuzu yükleyin : 1. Press honlama kılavuz oluk içine sync presser arkasında2. Move sol veya sağ guide istenen göre genişliği. gönderi : bir sipariş verdiğinizde, bir nakliye yöntemi seçin ve dahil sipariş için ödeme nakliye ücreti. Generally, biz en kısa sürede ürün göndereceğiz ödeme bir kez tamamlandı.
biz tüm uluslararası gönderiler teslim süresi garanti etmiyoruz nedeniyle farklılıklar ülkelerde kez takas gümrük, ürününüzün denetlenir ne kadar hızlı etkileyebilir. unutmayın ki alıcılar tüm ek gümrük ücretleri sorumludur, broderage ücretleri, vergileri ve vergi için ithalatı country. These ek ücretler teslimat sırasında toplanabilir. We için nakliye ücretleri iade edilmeyecektir reddetti gönderiler.
biz herhangi bir gümrük vergisi veya ithalat vergisi sorumlu değildir. 
nakliye maliyeti herhangi bir ithalat vergileri içermez, ve alıcılar gümrük vergilerinin sorumludur. ben anlıyorum olası hakkında endişeli iseniz öğeler için ekstra maliyet. geçmiş tecrübelerine dayanarak.
SSS : 1. benim öğe için herhangi bir izleme Sayısı var Mı? 
evet, biz onların Takip Numarası ile her sipariş gemi, ve ilgili web sitesinde gönderi staus görebilirsiniz.
2. ürün fotoğrafları aynı Olduğunu? 
evet, tüm fotoğraflar gerçek.

Detaylı özellikler

malzeme:
Paslanmaz Çelik
kullanım:
Presser Foot
Tipi:
Tool

Birindeki katılımlar