.

.

Buz kazıyıcı Mitt

Buz kazıyıcı Mitt

₺ 3.99

Mal
Tuva'dasın müsait

Buz kazıyıcı Mitt Özellikleri :
Yastıklı dış katman için son derece yumuşak duygu
Kaplı kalın polar
Sürdürülebilir kazıyıcı ile keser ağır buz
Için doğru aracı kış koşulları
Polar astar ekstra sıcaklık ve konfor için
Açıklama :
Ile kaplı kalın, yumuşak fleeve sıcak ve rahat tutmak için, prim su geçirmez malzeme buz kazıyıcı Mitt el kuru ve konfor tutmak zaman kazıma buz kapalı cam, elastik bilek bandı verir bir daha soğuk rüzgar ve kar saldırı önlemek için rahat uyum.
Bir boyut tüm uyar eller boyutu, hem sol ve sağ elle kullanım için rahat, çok fonksiyonlu kar buz kazıyıcı için araba el korur ve kolayca kazımak kar ve buz kapalı araç cam, kalın ve dayanıklı plastik kazıyıcı bıçak bile aracılığıyla kesecek kalın buz çizmeden cam.
Ön cam buz kazıyıcı açık havada gitmek mümkün için çok güzel olduğunu ve kazıyın buz kapalı endişesi olmadan araba dokunmadan soğuk kar. Yerine sürekli aldıktan kollu ıslak her sabah, sen dalma sizin mitt kar ön cam üzerinde ve fırlatmak. Kullanımı kolay.
Cam kazıyıcı ile eldiven yeterince dayanıklı uzun bir süre için son. Kızarmış ekmek sıcak içinde bol izin verirken kazıyıcı üzerinde büyük bir kavrama sahip. Bu bir çok kullanışlı ve hafif kürek tüketen olmadan her zaman ve her yerde yapılabilir olduğunu uzay arabanızda.
Süper sıcak yalıtımlı buz Scrappers Mitt en pratik ve uygun fiyatlı araba zorunluluk kış, kullanımı kolay, sıcaklık mükemmel kombinasyonu ve fonksiyonu. Rüzgar geçirmez outsite, sıcak iç, çok kullanışlı ve tutar buz el kapalı. En iyi kış arkadaşlarınız için hediye, aile, meslektaş, sevilen bir ve kendiniz
Ambalaj listesi :
1 * su geçirmez Mitt
1 * buz kazıyıcı

Detaylı özellikler

Model Numarası:
763SYK
ağırlık:
> 140g
kalınlık:
Kalın
malzeme:
Pamuk
dış Malzeme:
O

Birindeki katılımlar