.

.

35 yamalar Sumifun Durdurma Sigara Anti Duman Yama Sigara Bırakma için Yama % Doğal Madde Sigara Bırakma Yama K01201

35 yamalar Sumifun Durdurma Sigara Anti Duman Yama Sigara Bırakma için Yama % Doğal Madde Sigara Bırakma Yama K01201

₺ 4.07
₺ 7.26
-44 %

Mal
Tuva'dasın müsait

Paket : 1 kutu/7 torba/35 adet (bir çantada 5 adet) Bir alüminyum torbaya beş yama. Bir kutuya yedi torba (35 yamalar) (8*10*1.5 cm) Ürün Adı : Sumifun Anti Duman Yama Malzemeler : Doğal tütün özü, meyan kökü, karanfil, mentol, sitrik asit, şerbetçiotu Giriş : * Nikotin, çeşitli maddeler de dahil olmak üzere cilt salımı yoluyla gecikmiş serbest bırakma deri altı emme teknolojisi ile sigara bırakma yamasını bırakın, sigara içenler için nikotin gereklidir, sigara ve detoksifikasyon detoksifikasyonunun neden olduğu geri çekilme yanıtlarını hafifletir, sakin sinirler, ferahlatıcı, özellikle akciğerlerde oronazal sigara içmekten kaçınmak için hasara neden olur.
* Araştırma sonuçları, uluslararası ilaç ve ilacın sigarayı bırakmanın en etkili yolunun sigara bırakma yamasının sürekli kullanımı yoluyla nikotin yamaları kullanıldığını göstermektedir. sigara içenleri fiziksel bağımlılığın ve psikolojik bağımlılığın sigarasını hafifletmek, terimin kullanımı yoluyla yavaş yavaş sigaradan kurtulur. Ve yavaş yavaş sigarayı bırakmak için miktarı azaltın, kolayca ve verimli bir şekilde, acı dolu sigara kariyerinizi bırakmanıza izin verin. Kullanım yöntemleri :
1. cildi temizleyin, sonra cildi kurutun
2. anti-yapışma koruma membranını çıkarın
3. yama, kol, kalça, skapula gibi vücudun temizlenmiş üst kısımlarına yapıştırın alternatif olarak kullanın
4. kalktıktan sonra her sabah anti-duman yamaları takın
5. gündüz kullanarak, yatağa gitmeden önce daha iyi çıkarma
6. 4 saat sonra yeni bir tane değiştirin

Not :
Cilt firmasına yapıştırın ve yapıştırın. Daha fazla ter, kol artı Bracers davetiye. Yapıştırmak için yarım yol olamaz, hassas için beş katmanYapı, akşam duş almak için 4 tahrip edildi, lütfen yapıştıktan sonra banyoda, ikinci günde bir kez değiştirin. Kaşıntının normal bir fenomende olduğunu hisseden bireysel his, sadece plastik kenarları ve cilt sürtünmesini yayar. Dozajı :
Kişisel duruma göre, doğru pozisyonu seçin ve genellikle yarım saat yapıştıktan sonra çalışacaktır
Ilk doz olarak yaklaşık 3 gün boyunca kullanın, durum sabit olduğunda dozu yavaş yavaş azaltın, tütün bağımlılığından kurtuluncaya kadar kullanmayı bırakın
Bireysel fark nedeniyle, anti-duman yamalarını azaltma prosedürü ve kullanım süresi farklıdır, ancak ağrısız sigarayı bırakmak için aynı etkidir.

Detaylı özellikler

Marka Adı:
Sumifun
Model Numarası:
K01201
Name:
Stop Smoking Patches
Item Type:
Massage & Relaxation
Ingredients:
100% Natural Herbal
Feature:
Give Up Smoking, Stop Smoking
Properties:
Rehabilitation Therapy Supplies
Types:
Anti Smoke Patch
Item:
Quite smoking patch
Application:
Body
Material:
Stop Smoking Patches

Birindeki katılımlar