.

.

Kablosuz Stereo FM Radyo Kiti Ses Alıcı PCB FM Modülü Kitleri Elektronik Öğrenme Için Diy 76 MHz-108 MHz DC 1.8 V-3.6 V

Kablosuz Stereo FM Radyo Kiti Ses Alıcı PCB FM Modülü Kitleri Elektronik Öğrenme Için Diy 76 MHz-108 MHz DC 1.8 V-3.6 V

₺ 1.36
₺ 1.49
-9 %

Mal
Tuva'dasın müsait

-1.60/piece-1.06/piece Kiti Amaçlı :
1, paketi çeşitli elektronik bileşenler : çok sayıda elektronik bileşenler, dirençler, kapasitörler, endüktans, diyotlar, entegre devreler, kulaklık jack, düğmeleri, vb, birçok çeşit temel bileşenleri.
2, elektronik öğrenme.
3, pratik yeteneği.
4, kullanım için özellikle uygun olduğunu epoksi PCB kaynak öğrencileri kullanım yerine genel kullanım için kağıt-tabanlı kurulu!
Frekans aralığı : FM 76-108 MHz
Avantajları :
Elektronik meraklıları veya elektronik üretim öğrenci sınıfları, özellikle optimize etmek düzenleme elemanları acemi göre, bu paket kolay imalatı ve yüksek bir başarı oranı yüklemek! Bu gibi birçok okul, biliyorum onun performans. Bu kit sadece kaynak montaj, yanı sıra kendi ayarlamak eller ve sarmal bobin, daha eğlenceli, bu daha iyi diğer sadece montaj kiti. Ana avantajı kullanarak kulaklık da dikkate alır öğrenci sınıf gürültü!
Özellikleri ve kullanımı :
FM radyo programı vardır bir zengin, iyi ses kalitesi, vb. tüm üzerinde lansmanı kendi FM radyo istasyonu. Kit FM tarama radyo cep bilgisayarlar kullanarak özel blokları, 16-pin çift düz paketi, çalışma gerilimi 1.8-3.6 V, devre içerir gelen bir FM radyo alıcı anten frekans discriminator çıkış ses sinyalleri için tüm özellikleri, aynı zamanda arama tuning devre vardır, sinyal algılama devre, Bir frekans dilsiz devre ve sıkıştırma frekans ofset-kilitli döngü FLL devre. EĞER frekansı devre tasarlanmıştır 70 KHZ, periferik devreleri olmadan ara frekans trafo, burada frekansı tarafından seçilen bir iç RC devre EĞER filtre tamamlamak için. Uçak gibi dijital radyo tuner kullanan elektrik tuning düğmeleri (SEEK +, SEEK-), ek olarak ses kontrol düğmeleri (VOL + VOL-) ve güç düğmesi (PW). Sonra devre üzerinde güç, güç düğmesine basın, devre çalışmaya başlar, basın ARAMAK + için arama için yüksek-frekans veya düşük-end basın SEEK-radyo frekans arama, için otomatik arama radyo sinyalleri, tuning otomatik olarak durur, daha sonra Arama tıklayın düğme devre radyo istasyonları için arama devam ediyor.

Detaylı özellikler

Marka Adı:
diymore

Birindeki katılımlar