.

.

Mizugiwa 25.4mm 1 inç 30mm Çift Yüzük Konsol Kapsam Dağı Hızlı Yayın Picatinny Ray WEAVER Avcılık Tüfek dağı caza

Mizugiwa 25.4mm 1 inç 30mm Çift Yüzük Konsol Kapsam Dağı Hızlı Yayın Picatinny Ray WEAVER Avcılık Tüfek dağı caza

₺ 14.61
₺ 16.99
-14 %

Mal
Tuva'dasın müsait

25.4mm 30mm Çift Yüzük Konsol Heavy Duty Kapsam Dağı Hızlı Yayın Picatinny Weaver Rail Avcılık Caza Ürün Detayları : Siyah Tüfek Taktik Düz Üst Ağır 30mm Konsol Dağı hassas CNC işlenmiş yüksek kaliteli kütük uçak sınıf alüminyum.Siyah Tüfek Taktik Düz Üst Ağır 30mm Konsol Dağı ağır geri tepme ve sürekli ateş ile tasarlanmıştır akılda ve en uç durumlarda kadar yapacak.Siyah Tüfek Taktik Düz Üst Ağır 30mm Konsol Dağı içermektedir picatinny/weaver rail bölümleri halka yüzeyler ek aksesuarlar montajı için izin.Özellikleri : Halka Çapı : 30mm (insert olmadan)/1 inç (insert ile)20mm tubed kapsamları uyarFIT Picatinny ray Kapsam IÇIN hangi geniş 20mmDayanıklı uçak sınıf alüminyum inşaatSiyah Tüfek Mat Bitirmek
Ambalaj : 1 x Dağı
1x1 "25mm Yüzük Adaptörü
1x allen anahtarı
Sevkiyat ve Ödeme : 1) Pls bana doğru adresi bırakın! Biz sorumlu olacak değil paket dönen nedeniyle alıcının sorunu (örneğin ev dışında olmak, yanlış adres, vb) Çin Post genellikle 2-3 hafta sürer, biz takip sorumlu değildir ve olumlu yerel postane irtibata almazsanız bu. Biz sorumlu olmayacaktır kaybetmek veya devamsızlık izleme kayıtları için Çin Post. Güvenli ve hızlı bir şekilde seçmek için u istiyorsanız, EMS gibi, ekstra ücret Ödemek Lütfen. EMS genellikle 5-7 iş günü ile tam kayıtları. 2) biz de dahil olmak üzere doğum sırasında herhangi bir gecikmeden sorumlu olmayacaktır ama sınırlı değildir gümrük posta kontrol, grev, mücbir sebep vb. 3) bir alıcı olarak, bu vergi ödemek için yurtdışında gelen bir sipariş yaparken, bizim fiyat içermez vergilendirilir KDV, ya da diğer kolu ücretleri. Koşulları : 1. Please bize haber içinde 15 gün (ilanıyla tarihe göre).
2. Return öğeler tüm ORIJINAL ambalajı ve aksesuarları var.
3. dönüş posta ücreti ve sigorta ücreti iade öğeler için iade.
4. returne/exhange sevkiyat kalite, biz kaynağı ücretsiz sonra hizmet kalitesi sorunu mal (para iadesi veya yeni sevkiyat döviz).

Detaylı özellikler

Kılavuz Süresi:
Diğer
Marka Adı:
MIZUGIWA
Model Numarası:
Picatinny 20mm Rail
Kılavuz Türü:
Picatinny
Color:
Black
Weight :
about 244g
Dia :
25.4mm 30mm Dual Ring
Rail:
20MM Picatinny Rail

Birindeki katılımlar